13 Eylül 2014 Cumartesi

♪ ♫ ♫♪ ♪


  Yer çekimi olmasındı...
  Ama biz düşmeyelimdi uzaya...

  Bir de mesela..

  Toprak yerine deniz olmayı..
  Dilerdim tüm kalbimle daima..

La vita ricomincia..


  Alakasız ve mantıksız cümlelerle girişi de yapabildikten sonra belirtmeliyim ki iki gündür ne yazayım diye düşünüp duruyorum blog. Yazmayı unutmak diye de bir şey var evet. Belki bunu daha önce de söylemişimdir. Kendimi tekrar ediyorum bazen sanırım. Sanki bazen hayatın kurgusu başa sarıyor gibi gelir insana ya öyle. Yine uzun süre kayboldum. Evde değildim. Bu yüzden gelen yorumlara da şimdiye kadar cevap veremedim, hepinizden özür dilerim bu konuda. Bir de mimler vardı o kadar uzun bir süre geçti ki yapsam mı yapmasam mı bilemedim şuan, o konuda da üzgünüm, kırılmayın bana olur mu? Ama yeni mimler olursa unutmayın beni de :) Bu yazıyı kısa tutacağım sonra başka şeyler yazarım. Yorumlara tek tek bakacağım ama yarın. Çünkü kız kardeşim yarın yola çıkıyor yaz bitti dersleri başladı ve bu gün film izleyelim istedi. Sakasama no patema'yı izleyeceğiz, tavsiye ederim konusu çok ilginç ve çizimleri de harika. Bir ara tvde bu filmin yapımını izlemiştim çok enteresandı ama ismini not etmediğimden unutmuştum, şimdi yer çekimi falan aklıma gelince araştırıp buldum :)


  Yeniden burada olmak güzel :)

  S..

8 yorum:

 1. izliycem filmi tamam. geçen bi blogçu arkadaş daha yazmıştı :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. izle çingusu :) kim yazmıştı ki merak ettim şimdi :)
   ama bi totoro olamaz değil mii :)))
   fakat hakikaten çizimleri çok iyi :)

   Sil
  2. vanilya kokusu geb bulut yazdı. izledim ki sevdim. yakınlarda izlicem. totoro en sevdiğim artık benim. seni görmek de güzel kaçak :)

   Sil
  3. vanilya kokusu tamam :) heey seni görmek daha güzel akıllım :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Zehra D,
   Teşekkür ederim, merhaba bu arada :)

   Sil
 3. Upside Down filmini hatırlattı görsel bana. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Erdi,
   Upside Down fragmanını hatırladığım kadarıyla benziyor sahiden de :) Bu arada o film çıktığı dönemde listemdeydi ama unutmuşum hatırlatma iyi oldu ilk fırsatta izleyeyim :)

   Sil

Öyle okuyup kaçmak olmaz sevgili okur, fikrini belirt, bir selam et, bir ses ver, çekinme :)

Not: Yorum yaparken lütfen Türkçemizi koruyalım.

^.^"